افزونه حمایت مالی پی‌پینگ برای وردپرس


حمایت های مالی

با این افزونه می‌توانید در هر صفحه یا هر برگه حمایت مالی ایجاد کنید و به راحتی آن را مدیریت کنید که قابلیت اتصال به درگاه پرداخت پی‌پینگ را دارد. فقط کافیست کد کوتاه [PayPingDonate] را در صفحه یا برگه های خود قرار دهید.
برای سفارش سازی افزونه و هرگونه تغییر می توانید برای ارتباط با سرویس های پی پینگ از «مستندات» استفاده نمایید

راهنمای نصب

پیش نیاز: بروزرسانی «WordPress» به جدیدترین نگارش

ابتدا از نصب نبودن افزونه «افزونه حمایت مالی پی‌پینگ برای وردپرس » اطمینان حاصل کنید، برای این کار از پنل مدیریتی وردپرس ، قسمت «افزونه ها» طبق تصویر زیر اگر گزینه ای با عنوان «افزونه حمایت مالی پی‌پینگ برای وردپرس» وجود داشت ابتدا غیر فعال سپس پاک کنیددر گام بعدی از منو مدیریتی ، افزونه ها ، زیر گزینه افزودن (3) و در پنل سمت چپ دکمه بارگذاری افزونه (4) را بزنیدسپس اخرین نسخه از افزونه حمایت مالی وردپرس پی پینگ را از این جا دریافت کنیدپس از دریافت فایل افزونه ، از طریق بارگذاری در صفحه اقدام به نصب (5) کنیدپس از نصب ، نیاز به فعال سازی افزونه (6) می باشددریافت توکن

وارد سایت پی پینگ شده و به حساب کاربری خود وارد شوید سپس اینجا کلیک کنید و افزونه حمایت مالی وردپرس را نصب کنید و جهت تایید با پشتیبانی آنلاین سایت تماس بگیرید. برای استفاده از افزونه حتما باید توکن شما تایید شده باشدپس از فعال سازی، از منو حمایت مالی گزینه حمایت مالی را کلیک کرده ( 7 ) و به این بخش وارد شوید.در صفحه باز شده تنظیمات لازم جهت اتصال به پی‌پینگ را می توانید وارد کنید. در کادر (8 ) توکن دریافتی از سایت پی‌پینگ را وارد نمایید. در کادر (9) متن مورد نظر (جهت انجام تراکنش موفق) به کاربر را وارد نمایید. در کادر (10) متن مورد نظر (جهت انجام تراکنش نا موفق) به کاربر را وارد نماییدو در نهایت واحد پولی (11) را روی ريال یا تومان قرار دهید. پس از انجام تغییرات مد نظر، دکمه بروزرسانی تنظیمات (12) کلیک کنید.
سپس در هر برگه یا نوشته با وارد کردن (13) متن «[PayPingDonate]» فرم حمایت مالی برای کاربران شما نمایش داده می شود.برای دریافت نماد اعتماد پی پینگ به قست سرویس های پی پینگ مراجعه کنید.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با پشتیبانی آنلاین سایت پی پینگ تماس بگیرید
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!