نحوی ثبت نام در پی پینگ

فراتر از یک درگاه پرداخت ساده،
با ثبت نام در پی پینگ درگاه اختصاصی خود را ایجاد کنید. ما تمام نیازهای شما را برای به ‌انجام رساندن یک پرداخت / دریافت موفق در نظر گرفته‌ایم.

انواع اکانت ها
اکانت شخصی
اکانت تجاری
برای ثبت نام در پی پینگ باید یکی از دو اکانت بالا را انتخاب کنید که برای اطلاع از ویژگی های هر کدام کافیست جدول موجود در عکس پایین را مطالعه بفرمایید.نحوی ثبت نام

نحوی ثبتنام هر دو اکانت یکی است و تنها تفاوت در ثبت نام این دو، انتخاب نام تجاری برای اکانت های تجاریست.
برای ثبت نام در پی پینگ هر کاربر یک نام کاربری منحصر به فردی را باید وارد کند و همچنین ایمیلی که وارد میکنید باید معتبر باشد .

توجه : امکان استفاده از نام کاربری و ایمیل تکراری وجود ندارد
نام تجاری نشانگر هویت و برند شماست. به همین دلیل استفاده از نام هایی که کلی هستند (مثل : فروشگاه) غیرمجاز و قابل تایید نیست.
نام کسب و کار در واقع همان نام تجاری شماست که پرداخت کننده در هنگام پرداخت فقط همین نام را مشاهده می کند و هیچ دسترسی به اطلاعات هویتی شما ندارد.


برای تایید حساب کاربری به جعبه پست الکترونیکی خود روید و هویت خود را تایید کنید.
وارد کردن شماره تماس و تایید آن

توجه : برای تایید حساب وارد کردن شماره تماس و تایید آن الزامیست.


اطلاعات هویتی
برای ایجاد حساب کاربری و تایید آن از سمت پی پینگ ورود اطلاعات هویتی و مدارک مورد نیاز (اسکن کارت ملی و یا شناسنامه) الزامیست. تمام اطلاعات وارد شده توسط ما بررسی و تایید می شود .

لازم است برای تایید حساب کاربری تمام اطلاعات هویتی خودتون را وارد کنید.


ورود اطلاعات بانکی
مشخصات بانکی خود را برای تایید کامل کنید. مشخصات بانکی می بایست حتما با مشخصات فردی یکی باشد.
برای دریافت شماره شبا میتونید از راهنمای شبا استفاده کنید.همچنین برای دریافت شبا داشتن شماره حساب بانکی الزامیست.اطلاعات محلی
اطلاعات آدرس و شماره تماس ثابت شما برای تایید الزامیست و این اطلاعات به صورت محرمانه در پی پینگ هستند و پرداخت کننده شما هیچ دسترسی به این اطلاعات ندارد.

اطلاعات کسب و کار
به منظور خدمات رسانی بهتر از سمت مجموعه ی پی پینگ و به دستور بانک مرکزی وارد کردن اطلاعات کسب و کار و مشخص بودن صنف شما الزمیست. خواهشمند است در هنگام ورود اطلاعات دقت لازم را به عمل آورید.
اگر چنانچه کسب و کار شما به صورت رسمی ثبت شده است اطلاعات این قسمت را وارد کنید.

این مقاله مفید بود؟
خیلی ممنون!