سیستم امتیازدهی پیشرفته


افزونه‌ی اعتبار من MyCRED یک افزونه سیستم مدیریت امتیازدهی است.

افزونه‌ی “اعتبار من” ( MyCRED )، سیستمی کاربردی و انعطاف‌پذیر برای مدیریت امتیازات در سایت وردپرسی شماست. در واقع این افزونه ، سایت شما را تبدیل به یک سایت امتیاز-محور می‌کند که نه تنها کاربر در آن بر اساس انواع فعالیت‌هایی که می‌کند ، امتیاز جایزه می‌گیرد، بلکه می‌تواند این امتیازات را در سایت خود شما خرج کند. به این منظور که شما قادرید به کمک این افزونه دسترسی به بعضی صفحات و پست‌های خود را محدود کرده و در ازای نمایش این محتواها از کاربرانتان امتیاز درخواست کنید.

ویژگی‌های افزونه Mycred :

قابلیت خرید اعتبار یا امتیاز
اعلان‌های ایمیلی
اعلان‌های پاپ آپ
انتقال اعتبار و امتیاز بین کاربران
آمار کل فعالیت‌ها و امتیازها
کدهای تخفیف
فروش دسترسی به محتوا با امتیاز
افزودنی‌های رایگان و پرمیوم
و هزاران ویژگی دیگر

راهنمای نصب :

ابتدا وارد تنظیمات سایت خود شده ، از منوی سمت راست ، در قسمت "افزونه‌ها" ، بر روی گزینه "افزودن" کلیک و سپس در قسمت کلیدواژه mycred را جستجو و سپس نصب و فعال نمایید.سپس وارد حساب کاربری پی‌پینگ خود شده و از قسمت "سرویس‌ها" ، وارد منوی "پلاگین‌ها" شده و"افزونه mycred" را دریافت فرمایید.

پس از آن مجددا وارد تنظیمات سایت وردپرسی خود شده و در قسمت "افزونه‌ها" ، بر روی گزینه‌ی "افزودن" کلیک ، "بارگذاری افزونه" را انتخاب کرده و فایل زیپ افزونه را که در مرحله‌ی قبل دریافت کرده‌اید در این قسمت بارگذاری و سپس فعال نمایید.در منوی سایت خود در قسمت "امتیاز‌ها" ، گزینه "Payment Gateways" را انتخاب کرده و سپس از صفحه باز شده وارد گزینه "درگاه پرداخت پی‌پینگ" شده ، توکن را جایگذاری ، تنظیمات را مطابق میل خود تکمیل و سپس در پایین صفحه، تنظیمات را بروز‌رسانی فرمایید.افزونه با موفقیت به درگاه پی‌پینگ متصل شد.

برای دریافت نماد اعتماد پی‌پینگ ، به قسمت سرویس‌های پی‌پینگ مراجعه کنید.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی ، با پشتیبانی آنلاین سایت پی‌پینگ در ارتباط باشید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!