افزونه پی‌پینگ ویژه Gravity Forms


اپلیکیشن حرفه‌ایی برای ساخت فرم در سایت

افزونه هماهنگ شده با فرم ساز پیشرفته گرویتی فرم فارسی جهت ارتباط با سایت «پی‌پینگ» می‌باشد.
برای سفارشی سازی افزونه و هرگونه تغییر می‌توانید از قسمت مستندات استفاده نمایید.

راهنمای نصب :

پیش نیاز: بروزرسانی«Wordpress» ، «گرویتی فرم» و «گرویتی فرم فارسی» به جدیدترین نگارش

ابتدا از نصب نبودن افزونه «افزونه پرداخت پی‌پینگ برای Gravity Forms»اطمینان حاصل کنید، برای این کار از پنل مدیریتی وردپرس، قسمت «افزونه‌ها» طبق تصویر زیر اگر گزینه‌ای با عنوان «افزونه پرداخت پی‌پینگ برای Gravity Forms» وجود داشت ابتدا غیرفعال سپس پاک کنید.در گام بعدی از منو مدیریتی، افزونه‌ها، زیر گزینه افزودن (3) و در پنل سمت چپ دکمه بارگذاری افزونه (4) را بزنید.سپس آخرین نسخه از افزونه پی‌پینگ ویژه ووکامرس را از این جادریافت کنید.پس از دریافت فایل افزونه، از طریق بارگذاری در صفحه اقدام به نصب (5) کنید.پس از نصب، نیاز به فعال سازی افزونه (6) می‌باشد.دریافت توکن

وارد سایت پی‌پینگ شده و به حساب کاربری خود وارد شوید سپس اینجا کلیک کنید و افزونه Gravity forms را نصب کنید و جهت تایید با پشتیبانی آنلاین سایت تماس بگیرید. برای استفاده از افزونه حتما باید توکن شما تایید شده باشد.

.پس از فعال سازی، از منو فرم‌ها گزینه تنظیمات را کلیک کرده ( 7 ) و به این بخش وارد شویددر صفحه تنظیمات فرم گزینه درگاه پی‌پینگ (8 ) را کلیک کنید.صفحه پیکربندی در پی‌پینگ برای شما باز می‌شود. در صورتی که چک باکس فعاسازی (9) در حالت فعال (چک شده) باشد، درگاه پی‌پینگ برای شما فعال می‌باشد و برای غیر فعال‌سازی درگاه فقط کافیست روی همین چک باکس کلیک کنید. در کادر (10) توکن دریافتی از سایت پی‌پینگ را وارد نمایید. در کادر (11) عنوان درگاه که به کاربر نمایش داده می‌شود را می‌توانید ویرایش کنید. پس از انجام تغییرات مد نظر، دکمه ذخیره تغییرات (12) کلیک کنید.برای دریافت نماد اعتماد پی‌پینگ به قسمت سرویس‌های پی‌پینگ مراجعه کنید.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی ، با پشتیبانی آنلاین سایت پی‌پینگ در ارتباط باشید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!