افزونه فروشگاه ساز جوملا (J2Store)


قدرت در اوج سادگی

افزونه j2store یک کامپوننت فروشگاه ساز سازگار با سیستم جوملا و با کاربری بسیار آسان است که طراحان وب سایت را در راه اندازی یک فروشگاه آنلاین و سریع یاری می‌دهد.
این افزونه بر پایه‌ی سیستم هزینه‌یابی ABC یا همان هزینه یابی بر مبنای عملیات طراحی شده است و با وجود سبد خرید افسانه‌ای و شگفت آور آن نهایت قدرت و سادگی را در کنار هم لمس خواهید نمود.
برای سفارشی سازی افزونه و هرگونه تغییر می‌توانید از قسمت مستندات استفاده نمایید.

راهنمای نصب :

پیشنیاز : نصب جوملا و فعال بودن ماژول فروشگاه ساز J2Store
از منو مدیریتی، افزونه‌ها، زیر گزینه مدیریت و سپس نصب (1) را کلیک کنید.سپس آخرین نسخه از افزونه پی‌پینگ ویژه J2Store را از این جا دریافت کنیدسپس روی دکمه سبز رنگ «یا از طریق مرورگر انتخاب کنید» (2) را کلیک کنید و فایل دانلود شده را انتخاب نمایید.از آپلود و نصب موفق پلاگین اطمینان حاصل (3)کنید .پس از آپلود، نیاز به نصب افزونه می‌باشد لذا از منو مدیریت قسمت افزونه‌ها و سپس زیر منو پلاگین‌ها (4) را کلیک کنید.سپس پلاگین Payping را یافته و دایره قرمز رنگ (5) کنار آن را کلیک کنید تا پلاگین فعال گردد.پس از فعال شدن موفق پلاگین (6) روی نام پلاگین (7) کلیک کند تا وارد صفحه تنظیمات پلاگین شوید.دریافت توکن

وارد حساب کاربری خود بشوید و از منوی "درگاه پرداخت" -> پلاگین‌ها ، بر روی گزینه "سایر پلاگین‌ها" کلیک نمایید. افزونه "J2Store" را انتخاب نمایید.

یا می‌توانید اینجا کلیک نمایید.

آدرس وبسایت و رمز عبور پی‌پینگ خود را وارد نمایید و سپس بر روی گزینه "دریافت توکن" کلیک نمایید.

در نظر داشته باشید که برای استفاده از افزونه، حتما باید توکن شما تایید شده باشد.

صفحه پیکربندی دروازه پرداخت پی‌پینگ برای شما باز می شود. در کادر (8 ) باید واحد پولی وبسایت خود را انتخاب کنید. همچنین از طریق کادر (9) توکن دریافتی از سایت پی‌پینگ را وارد نمایید. پس از انجام تغییرات مد نظر، دکمه ذخیره و بستن (10) را کلیک کنید.برای دریافت نماد اعتماد پی‌پینگ به قسمت سرویس‌های پی‌پینگ مراجعه کنید.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی ، با پشتیبانی آنلاین سایت پی‌پینگ در ارتباط باشید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!