افزونه فروشگاه ساز


این افزونه قابلیت اتصال فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس به درگاه پرداخت پی‌پینگ را برای کاربران ایجاد می‌کند.

یکی از قابلیت‌های این افزونه ، امکان استفاده از ریال و تومان می‌باشد.

راهنمای نصب :

ابتدا می‌بایست nopCommerce را تهیه کرده و یا برای تهیه آن اینجا کلیک نمایید.

سپس وارد حساب کاربری پی‌پینگ خود شده و از قسمت "سرویس‌ها" ، وارد منوی "پلاگین‌ها" شده و"افزونه NopCommerce" را دریافت فرمایید.پس از آن در منوی ادمین ناپ کامرس ، به قسمت Configuration/Local Plugins رفته و از بالای صفحه مطابق تصویر زیر، گزینه Upload plugin or theme را انتخاب کنید.دکمه choose File را انتخاب کرده و از پنجره باز شده فایل zip پلاگین ناپ کامرس پی‌پینگ را که در مرحله 2 دانلود کرده‌اید انتخاب و آپلود نمایید.پس از آپلود پلاگین گزینه Reload list of plugins را زده تا لیست بروز شود (اگر هنوز پلاگین پی پینگ را در لیست پیدا نمیکنید یک بار nopCommerce را ریستارت کنید)حال باید پلاگین پی‌پینگ را در لیست پلاگین‌ها مشاهده کنید. دکمه install را زده تا پلاگین نصب شود.یک بار لیست را بروز رسانی (درصورت نیاز ری‌استارت) کنید.

حال دکمه configure در پلاگین را زده تا وارد تنظیمات پلاگین شوید.در این صفحه توکنی که از پی‌پینگ دریافت کرده‌اید و آدرس هاست خود را وارد کنید.
همچنین اگر سایت شما بر اساس ریال قیمت‌گذاری شده است ، تیک محاسبه بر اساس ریال را انتخاب نمایید.پلاگین شما آماده است و می‌توانید در صفحه checkout سفارش آن را انتخاب کنید.
برای دریافت نماد اعتماد پی‌پینگ ، به قسمت سرویس‌های پی‌پینگ مراجعه نمایید.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی ، با پشتیبانی آنلاین سایت پی‌پینگ در ارتباط باشید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!