آیتم مالی


با آیتم مالی پی‌پینگ، فروش را برایتان آسان کردیم.

پس از ورود به حساب کاربریتان وارد قسمت آیتم‌ها شوید و به‌راحتی برای هر یک از محصولات یا خدمات خود یک آیتم مالی ایجاد کنید. برای هر آیتم یک لینک ثابت ایجاد می‌شود که با اشتراک گذاری این لینک با کاربران خود امکان پرداخت آنلاین را برایشان فراهم می‌کنید.


در هر آیتم امکان تعیین مشخصاتی مانند
نام محصول یا خدمت
توضیحاتی دربارۀ آن
تعیین مبلغ قابل پرداخت
و تعداد، در صورت محدود‌ بودن آیتم، وجود دارد.

توجه : در صورت استفاده از سرویس فاکتور آنلاین امکان افزایش 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد
همچنین می‌توان برای آیتم عکس یا لوگو مشخصی را بارگذاری کرد.توجه : هنگام ساخت آیتم مالی می‌توانید با ایجاد و انتخاب تگ، آیتم‌های خود را دسته‌بندی کنید که این دسته‌بندی در اپلیکیشن‌فروشگاهی و سرویس‌سازمانی کاربرد دارد.

دریافت لینک مستقیم پرداخت

با کلیک بر این قسمت لینک پرداخت آیتم فعال می‌شود و شما می‌توانید با توجه به نیازتان هر اطلاعاتی که از پرداخت کننده خود لازم دارید مانند نام، آدرس، ایمیل و تلفن را فعال و دریافت آن را اجباری کنید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر از پرداخت کننده نیز می‌توانید از سوال سفارشی استفاده کنید.

در قسمت صفحۀ بازگشت هر لینکی قرار بدهید، پس از پرداخت موفق، پرداخت‌کننده به صورت خودکار به آن لینک هدایت می‌شود. مثل لینک دانلود فایل یا لینک شبکه‌های اجتماعی

با انتخاب تعداد آیتم، امکان انتخاب تعداد آیتم توسط خریدار فعال می‌شود و با انتخاب تعداد بالاتر مبلغ فاکتور به صورت خودکار تغییر می‌کند .و اگر می‌خواهید بعد از پرداخت موفق ایمیل یا پیامکی با متن دلخواه خود برای پرداخت‌کننده‌هایتان ارسال شود، این بخش را نیز فعال کنید.

جزئیات آیتم

برای اطلاع از جزئیات هر آیتم و دسترسی به لینک ثابت ایجاد شده کافیست، روی هر آیتم کلیک کنید. مشخصات آیتم مالی و جزئیات مربوط به لینک ثابت را می‌توانید مشاهده کنید.در بخش عملیات هر آیتم امکان آرشیو، غیرفعال کردن و همچنین مشاهده گزارشات هر آیتم وجود دارد.

توجه : برای دریافت گزارشات هر آیتم به فرمت pdf می‌توانید به قسمت عملیات، دریافت خروجی گزارش‌ها مراجعه کنید.نمونه آیتم ایجاد شدهنمونه آیتم ایجاد شده با انتخاب تعداد آیتم توسط مشتریآیتم ایجاد شده با انتخاب مبلغ توسط مشترینمونه آیتم ایجاد شده با انتخاب مبلغ توسط مشتری
ایجاد کد تخفیف برای آیتم

می‌توانید برای هریک از محصول‌های خود ، کد‌تخفیف ایجاد کنید.

پس از ورود به بخش آیتم‌ها و ایجاد آیتم جدید ، از منوی سمت راست وارد قسمت "کد‌تخفیف" شوید و گزینه‌ی "ایجاد کد تخفیف جدید" را انتخاب فرمایید.سپس مطابق میل خود ، گزینه‌ها را تکمیل و پس از اتمام، بر روی "ذخیره کد تخفیف" در بالای صفحه کیک نمایید.توجه : پس از اتمام تاریخ انقضا یا تعداد انتخابی شما، کد تخفیف به صورت اتوماتیک غیرفعال می‌شود.

جزئیات کد تخفیف

برای مشاهده جزئیات هر کد، کافیست روی کد مورد نظر کلیک کنید. از قسمت عملیات نیز امکان آرشیو و یا غیرفعال کردن کد وجود دارد.با تعریف کد تخفیف بر روی آیتم‌، بخشی به نام «کد تخفیف» در فرم پرداخت اضافه می‌شود.پس از وارد‌ کردن کد تخفیف و کلیک بر روی گزینه‌ی "اعمال تخفیف" ، قیمت قابل پرداخت، برای پرداخت‌کننده نمایش داده می‌شوددر صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی ، با پشتیبانی آنلاین سایت پی‌پینگ در ارتباط باشید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!