پوسته ثبت تبلیغات و نیازمندی‌ها


ClassiPress یک پوسته‌ی وردپرسی است که تمامی امکانات یک سیستم نیازمندی‌ها را داراست. فقط کافیست سایت خود را با وردپرس راه‌اندازی کنید و قالب کلاسی پرس را بر روی آن نصب کنید. سپس می‌توانید به راحتی یک سایت جامع نیازمندی‌ها و تبلیغات ایجاد کنید.

برخی ویژگی‌های آن به شرح زیر می‌باشد :
واحد پول به تومان
اتصال به درگاه پی پینگ پس از پرداخت
دارای امنیت بالا
جستجوی هوشمند
قابلیت قیمت‌گذاری برای تبلیغات
ایجاد زمینه‌های دلخواه
صفحه‌ی اختصاصی ورود و عضویت
دارای ابزارک‌های اختصاصی
نمایش آمار بازدید از تبلیغات
قابلیت بروز رسانی‌های منظم
دارای ۱۰ نوع رنگ‌بندی متفاوت
و ...

راهنمای نصب :

ابتدا می‌بایست پوسته‌ی کلاسی پرسی را تهیه کرده و سپس در قسمت تنظیمات سایت خود، وارد منوی "نمایش" شده و گزینه‌ی "پوسته ها" را انتخاب نمایید. پس از آن دکمه "افزودن پوسته تازه" را انتخاب کرده و سپس به بارگذاری پوسته تهیه شده بپردازید.سپس وارد حساب کاربری پی‌پینگ خود شده و از قسمت سرویس‌ها، وارد منوی پلاگین ها شده و"افزونه پوسته ثبت آگهی" را دریافت فرمایید.

پس از آن وارد تنظیمات سایت وردپرسی خود شده و در قسمت افزونه‌ها ، بر روی گزینه‌ی افزودن کلیک ، بارگذاری افزونه را انتخاب کرده و فایل زیپ افزونه پوسته ثبت آگهی را که در مرحله‌ی قبل دریافت کرده اید در این قسمت بارگذاری و سپس فعال نماییدبعد از آن ، از منوی سایت خود در قسمت پرداخت ها ، تنظیمات را انتخاب کرده و مطابق تصویر زیر بر روی سربرگ دوم "پی پینگ" کلیک کرده و در داخل کادر، توکن خود را وارد و ذخیره نمایید تا پس از ثبت آگهی، به درگاه پرداخت پی پینگ متصل شود.
برای دریافت نماد اعتماد پی‌پینگ به قسمت سرویس‌های پی‌پینگ مراجعه کنید.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی ، با پشتیبانی آنلاین سایت پی‌پینگ در ارتباط باشید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!