درخواست پول


سرویس درخواست پول یک روش مؤثر و مؤدبانه برای دریافت بدهی‌ها و دنگ‌هاست.این بخش امکان ارسال درخواست پول به‌صورت فردی یا گروهی را فراهم می‌کند. پرداخت‌کننده یا پرداخت‌کنندگان شما بدون نیاز به ثبت‌نام در پی‌پینگ و از طریق درگاه‌های امن بانکی می‌توانند به شما پول پرداخت کنند.

مشخصات پرداخت کننده
در قسمت افزودن پرداخت‌کننده اگر پرداخت‌کننده شما عضو پی‌پینگ باشد نام کاربری و درغیر این صورت ایمیل و یا شماره تماس پرداخت‌کننده
توضیحات مربوط به پرداخت
و مبلغ درخواست پول را وارد کنید.در صورتی که مایل به ویرایش و یا اضافه کردن اطلاعات پرداخت‌کننده و توضیحات باشید، می‌توانید از این بخش استفاده کنید.توجه : پس از ارسال درخواست، از طریق ایمیل و پیامک به پرداخت‌کنندگان اطلاع داده می‌شود.

درخواست پول دسته‌ای

سرویس درخواست پول دسته‌ای پی‌پینگ این امکان را فراهم می‌کند که به تعداد زیادی از افراد با توضیحات و مبالغ متفاوت یا ثابت درخواست پول کنید. کافیست از بخش درخواست پول دسته‌ای فایل اکسل مربوطه را دانلود کنید و اطلاعات را طبق الگو وارد کنید و فایل اکسل را بارگذاری نمایید.بعد از بارگذاری اطلاعات پرداخت‌کنندگان، همه‌ی آنها به شکل زیر نمایش داده می‌شوند که امکان تعیین مبالغ و توضیحات مختلف وجود دارد.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی ، با پشتیبانی آنلاین سایت پی‌پینگ در ارتباط باشید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!