درخواست پول


سرویس درخواست پول یک روش مؤثر و مؤدبانه برای دریافت بدهی‌ها و دنگ‌هاست.

این بخش امکان ارسال درخواست پول به‌صورت فردی یا گروهی را فراهم می‌کند. پرداخت‌کننده یا پرداخت‌کنندگان شما بدون نیاز به ثبت‌نام در پی‌پینگ و از طریق درگاه‌های امن بانکی می‌توانند به شما پول پرداخت کنند.

مشخصات پرداخت کننده
در قسمت افزودن پرداخت کننده اگر پرداخت کننده شما عضو پی پینگ باشد نام کاربری و درغیر این صورت ایمیل و یا شماره تماس پرداخت کننده
توضیحات مربوط به پرداخت
و مبلغ درخواست پول را وارد کنید.در صورتی که تمایل به ویرایش و یا اضافه کردن اطلاعات پرداخت کننده و توضیحات باشید میتوانید از این بخش استفاده کنید.توجه : پس از ارسال درخواست، از طریق ایمیل و پیامک به پرداخت کنندگان اطلاع داده می‌شود.

درخواست پول گروهی

سرویس درخواست پول گروهی پی پینگ این امکان را فراهم می کند که به تعداد زیادی از افراد با توضیحات و مبالغ متفاوت یا ثابت درخواست پول کنید. کافیست از بخش درخواست پول دسته ای فایل اکسل مربوطه را دانلود کنید و اطلاعات را طبق الگو وارد کنید و فایل اکسل را بارگذاری کنیدبعد از بارگذاری اطلاعات پرداخت کنندگان همه ی آنها به شکل زیر نمایش داده می شوند که امکان تعیین مبالغ و توضیحات مختلف وجود دارد.در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی ، با پشتیبانی آنلاین سایت پی‌پینگ در ارتباط باشید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!