افزونه پی پینگ ویژه Give


بالاترین امتیاز و بهترین افزونه کمک مالی

Give بالاترین امتیاز، بیشترین بارگیری و بهترین افزونه کمک مالی برای وردپرس است. ساخته شده از زمین برای تمام نیازهای جمع آوری کمک می کند، به شما ارائه می دهد یک پلت فرم اهدای قدرتمند بهینه سازی شده برای ارائه آنلاین.

تغییر نحوه دریافت کمکهای آنلاین را بپذیرید. با ارائه به شما می توانید هدایای خیریه را از طریق فرم های اهدای قابل تنظیم قابل قبول، مشاهده آمار اهدا و گزارش، مدیریت اهدا کنندگان، و ادغام با طیف گسترده ای از دروازه ها و خدمات شخص ثالث.
برای سفارش سازی افزونه و هرگونه تغییر می توانید برای ارتباط با سرویس های پی پینگ از مستندات استفاده نمایید

راهنمای نصب :

پیش نیاز: بروزرسانی «WordPress»،«Give» به جدیدترین نگارشابتدا از نصب نبودن افزونه «افزونه پرداخت پی‌پینگ برای Give» اطمینان حاصل کنید، برای این کار از پنل مدیریتی وردپرس ، قسمت «افزونه ها» طبق تصویر زیر اگر گزینه ای با عنوان «افزونه پرداخت پی‌پینگ برای Give» وجود داشت ابتدا غیر فعال سپس پاک کنید


در گام بعدی از منو مدیریتی ، افزونه ها ، زیر گزینه افزودن (3) و در پنل سمت چپ دکمه بارگذاری افزونه (4) را بزنید


سپس اخرین نسخه از افزونه پی پینگ ویژه Give را از این جا دریافت کنید


پس از دریافت فایل افزونه ، از طریق بارگذاری در صفحه اقدام به نصب (5) کنیدپس از نصب ، نیاز به فعال سازی افزونه (6) می باشد


دریافت توکن :
وارد سایت پی پینگ شده و به حساب کاربری خود وارد شوید سپس اینجا کلیک کنید و افزونه Give را نصب کنید و جهت تایید با پشتیبانی آنلاین سایت تماس بگیرید. برای استفاده از افزونه حتما باید توکن شما تایید شده باشدپس از فعال سازی، از منو مدیریتی وردپرس گزینه تنظیمات پی‌پینگ برای give را کلیک کرده ( 7 ) و به این بخش وارد شوید.


صفحه پیکربندی دراه پی‌پینگ برای شما باز می شود. در کادر (8 ) توکن دریافتی از سایت پی‌پینگ را وارد نمایید. پس از انجام تغییرات مد نظر، دکمه ذخیره تغییرات (9) کلیک کنید.


برای دریافت نماد اعتماد پی پینگ به قست سرویس های پی پینگ مراجعه کنید.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با پشتیبانی آنلاین سایت پی پینگ تماس بگیرید
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!