گزارش‌ها


کنترل همه چیز در دستان شماست

در این بخش امکان مشاهدۀ جزئیات تمامی گزارش‌های پرداختی و تسویه های شما، فراهم شده است. همچنین فیلترهایی در نظر گرفته شده تا بتوانید گزارش‌هایتان را راحت‌تر دسته‌بندی و بررسی کنید.

گزارش تراکنش‌ها

در این بخش امکان مشاهده جزئیات پرداخت از همه ی سرویس های پی پینگ هست.با کلیک روی هر پرداخت می توانید جزئیات پرداخت مانند شناسه پرداخت، تاریخ و اطلاعات پرداخت کننده را مشاهده کنید.همچنین در صورتیکه مایل به دریافت فاکتور از یک پرداخت خاص بودید ، کافیست از دکمه‌ی "چاپ" ، فاکتور را دریافت نمایید.

انواع فیلترها

فیلتر تاریخ
در این بخش امکان فیلترکردن پرداخت ها براساس سال، ماه، هفته و روزهای مختلف هست . همچنین می توانید براساس بازه های زمانی متفاوت که از روی خود تقویم امکان انتخاب بازه ها وجود دارد انتخاب کنید.فیلتر ابزارها
امکان فیلترکردن پرداخت ها از سرویس های مختلف مانند آیتم مالی، وبسایت و ... هست.توجه : امکان استفاده از فیلترها به صورت همزمان هم وجود دارد

دریافت خروجی

برای دریافت خروجی به فرمت اکسل و pdf میتوانید از این بخش استفاده کنید و همچنین امکان دریافت خروجی براساس فیلترها نیز میسر است.گزارش تسویه‌ها

در این بخش امکان مشاهده جزئیات درخواست‌های تسویه را دارید. در قسمت وضعیت شما می‌توانید، وضعیت درخواست (تسویه شده یا درانتظار تسویه) خود را مشاهده کنید.


گزارش تجمیعی

در این بخش شما امکان مشاهده گزارش‌های پرداخت خود با استفاده از فیلترهای مختلف دارید.همچنین اطلاعات تراکنش‌ها مانند تعداد کل تراکنش‌ها و مبلغ‌های دریافتی از این بخش قابل مشاهده است.


فیلتر براساس تاریخ
در این بخش امکان فیلترکردن پرداخت ها براساس سال، ماه، هفته و روزهای مختلف هست . همچنین می‌توانید براساس بازه‌های زمانی متفاوت که از روی خود تقویم امکان انتخاب بازه‌ها وجود دارد انتخاب کنید.از طریق نشانگر موس نیاز امکان مشاهده ی تراکنش های یک تاریخ خاص هستفیلتر براساس نوع سرویس ها
براساس این فیلتر پرداخت هایی که از سرویس ها مختلف مثل آیتم مالی، فاکتور، صفحه ی شخصی، وبسایت و سرویس پوز انجام می شود، قابل مشاهده است.
با انتخاب هر کدام از این سرویس ها، اطلاعات پرداخت مثل تعداد، مبلغ کل تراکنش همراه با میانگین آنها قابل مشاهده است.
توجه : امکان مشاهده اطلاعات پرداخت چندین سرویس باهم نیز وجود دارد.


فیلتر براساس نوع پرداخت
این فیلتر برای کاربرانی کاربرد دارد که از خدمات آنلاین و آفلاین (سرویس پوز) پی پینگ به صورت هم زمان استفاده می کنند. با استفاده از این فیلتر امکان مشاهده اطلاعات پرداخت مانند تعداد، مبلغ و میانگین هرکدام قابل مشاهده است. همچنین امکان مقایسه ی هم زمان این پرداخت ها وجود دارد.توجه : این فیلترها براساس نحوه‌ی استفاده‌ی شما از سرویس فعال هستند. به عنوان مثال اگر شما فقط از سرویس آنلاین پی‌پینگ استفاده می‌کنید فقط فیلتر آنلاین فعال است و یا اگر از بخش سرویس‌ها فقط از آیتم مالی و فاکتور استفاده می‌کنید، همین فیلترها فعال هستند.

گزارش پیشرفته

در این قسمت امکان جستجو بر اساس موارد زیر موجود می‌باشد :
بازه‌ی تاریخ ، نوع درگاه ، مبلغ ، کد پرداخت پی‌پینگ ، شماره پرداخت پی‌پینگ ، شماره مرجع بانک ، شماره مرجع سرویس ، شماره کارت ، نام پرداخت‌کننده ، انتخاب سرویس ، وضعیت تراکنش و شماره موبایل پرداخت‌کننده

فیلتر موردنظر خود را انتخاب و سپس بر روی گزینه "اعمال فیلتر" کلیک نمایید.با انتخاب گزینه "نوع درگاه" ، امکان انتخاب و مشاهده تراکنش‌های انجام شده بر روی درگاه مورد نظر خود نظیر آنلاین،نقدی و کارتخوان موجود می‌باشد. همچنین می‌توانید با انتخاب گزینه "همه" ، تراکنش‌های انجام شده بر روی کلیه درگاه‌ها را مشاهده نمایید.درنظر داشته باشید هنگام جستجو با گزینه "نام پرداخت‌کننده" ، نام و نام‌خانوادگی پرداخت‌کننده می‌بایست بصورت کامل وارد گردد.

با انتخاب گزینه "انتخاب سرویس" ، امکان انتخاب و مشاهده تراکنش‌های انجام شده بر روی سرویس مورد نظر خود نظیر آیتم‌های مالی،صفحه شخصی،فاکتور و ... موجود می‌باشد. همچنین می‌توانید با انتخاب گزینه "همه" ، تراکنش‌های انجام شده بر روی کلیه سرویس‌های خود را مشاهده نمایید.با انتخاب گزینه "وضعیت تراکنش" ، امکان انتخاب و مشاهده تراکنش‌ها بر اساس وضعیت آن‌ها (پرداخت شده ، پرداخت نشده) موجود می‌باشد. همچنین می‌توانید با انتخاب گزینه "همه" ، کلیه تراکنش‌های انجام شده را مشاهده نمایید.با انتخاب هرکدام از گزینه‌های موجود جهت جستجو ، فیلتر موردنظر شما ایجاد می‌گردد.
درصورتی‌که قصد ویرایش فیلتر را دارید ، بر روی گزینه "ویرایش فیلتر" کلیک و سپس فیلتر جدید موردنظر خود را انتخاب و پس از آن بر روی گزینه "اعمال فیلتر" کلیک نمایید.در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی ، با پشتیبانی آنلاین سایت پی‌پینگ در ارتباط باشید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!