یکی از اهداف مهم پرداخت یار پی‌پینگ همکاری با مجموعه‌هایی است که با ارائه سرویس‌های مورد نیاز مشتریان پی‌پینگ، در رشد کسب و کار آنها تاثیر به سزایی دارند. یکی از این مجموعه‌ها، پلتفرم تبلیغات آنلاین یکتانت است.

معرفی یکتانت
یکتانت می‌کوشد با ایجاد بستری مناسب، بین هر سه گروه کاربران، کسب‌وکارها و وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده‌ی تبلیغات، ارتباط موثر ایجاد کند و با به‌کارگیری روش‌های به‌روز و هوشمند تبلیغاتی و استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، تبلیغات گوناگون و جذابی را در وب‌سایت‌های مختلف، به کاربران نمایش دهد.

ثبت نام در یکتانت

مزایای قرار داده شده برای کاربران پی‌پینگ
کاربران پی‌پینگ با ثبت نام در یکتانت علاوه بر خدمات همگانی یکتانت شامل دو هفته تبلیغات ریتارگتینگ رایگان و ارائه مشاوره جهت بهبود کمپین‌ها، ۲۰% شارژ هدیه دریافت می‌کنند. به این صورت که به ازای اولین شارژ پنل، ۲۰% از مبلغ آن به عنوان هدیه از طرف یکتانت به موجودی پنل کاربران اضافه خواهد شد.

توجه: این موارد تنها برای کاربرانی که از لینک زیر ثبت نام انجام داده‌اند فعال می‌گردد.
ثبت نام در یکتانت
برای آشنایی بیشتر با تبلیغ ریتارگتینگ ویدیوی زیر را مشاهده کنید.
ویدیوی آشنایی با سرویس ریتارگتینگ
در نظر داشته باشید، در سرویس ریتارگتینگ، تبلیغات شما به صورت هدفمند به کاربرانی نشان داده می‌شود که از سایت شما بازدید کرده‌اند. هرچه تعداد این کاربران بیشتر باشد، این تبلیغات موثرتر خواهد بود. با توجه به اینکه دو هفته ریتارگتینگ رایگان خواهید داشت، پیشنهاد می‌شود ابتدا اسکریپت یکتانت را به صورت کاملا رایگان بر روی سایت خود قرار دهید و سپس با استفاده از سایر ابزارهای یکتانت مانند تبلیغات هدفمند، ترافیک و تعداد کاربران سایت خود را افزایش دهید و سپس از دوره رایگان ریتارگتینگ استفاده کنید تا بیشترین استفاده از این دوره رایگان را داشته باشید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!