کاوه نگار


نرم افزار پیام رسان

با فعال کردن بخش پیامک شما می‌توانید برای پرداخت‌کننده‌های هر آیتم متن پیامکی را آماده کنید تا بعد از تکمیل پرداخت برایش فرستاده شود.
برای این بخش ما از سرویس پیامک کاوه نگار استفاده می‌کنیم. در ادامه نحوه اتصال این سرویس به پی‌پینگ و استفاده از آن را توضیح می‌دهیم.

بعد از ثبت نام در سایت کاوه نگار وارد صفحه پیشخوان می‌شوید. در منوی کنار، گزینه‌ی "حساب من" را انتخاب کنید.در این قسمت متن داخل کادر APIKey و خط پیش فرض را نیاز دارید.در صفحه سرویس‌های پیشرفته در پی‌پینگ بخش "کاوه نگار" را انتخاب کنید و در هر قسمت مقادیری که از سایت کاوه نگار کپی کردید را وارد و سرویس را فعال کنید.با فعالسازی گزینه‌ی، دریافت پیام‌های پرداخت، بعد ازهرپرداختی که به حساب پی‌پینگ شما انجام شود، گزارش آن از طریق پیامک برای شماره موبایلی که داخل حساب کاربری پی‌پینگ ثبت شده است ارسال می‌شود.
با فعالسازی گزینه‌ی، پیام های مرتبط با اطلاع رسانی تایید هویت یا پیام‌های مهم پی‌پینگ، برای شما از طریق پیامک اطلاع‌رسانی انجام می‌شود.
با فعالسازی گزینه‌ی، دریافت پیام های رسید، برای شخصی که در پی‌پینگ حساب داشته باشد پرداختی انجام دهید رسید آن پراخت از طریق پیامک برایتان ارسال می گردد .

اگر وارد بخش آیتم های مالی پی پینگ شوید در صفحه ساخت آیتم جدید یا ویرایش آیتم های قبل بخش تنظیم پیامک به کاربران را می بینید که اضافه شده است. متنی که می خواهید بعد از پرداخت موفق به کاربر ارسال شود را وارد کنید.

این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!