Paid Memberships Pro


مدیریت اعضاء و سطح بندی عضویت

اگر شما به دنبال افزونه ای حرفه ای برای مدیریت اعضاء و همچنین سطح بندی عضویت و پرداخت مبالغ دوره ای یا پرداخت حق عضویت هستید ما به شما افزونه paid memberships pro وردپرس پیشنهاد می کنیم که قابلیت اتصال به درگاه پرداخت پی‌پینگ را دارد.
برای سفارش سازی افزونه و هرگونه تغییر می توانید برای ارتباط با سرویس های پی پینگ از مستندات استفاده نمایید

راهنمای نصب

پیش نیاز: بروزرسانی «WordPress»،«Paid Memberships Pro» به جدیدترین نگارش

ابتدا از نصب نبودن افزونه «افزونه پرداخت پی‌پینگ برای Paid Memberships Pro» اطمینان حاصل کنید، برای این کار از پنل مدیریتی وردپرس ، قسمت «افزونه ها» طبق تصویر زیر اگر گزینه ای با عنوان «افزونه پرداخت پی‌پینگ برای Paid Memberships Pro» وجود داشت ابتدا غیر فعال سپس پاک کنیددر گام بعدی از منو مدیریتی ، افزونه ها ، زیر گزینه افزودن (3) و در پنل سمت چپ دکمه بارگذاری افزونه (4) را بزنیدسپس اخرین نسخه از افزونه پی پینگ ویژه Paid Memberships Pro را از این جا دریافت کنیدپس از دریافت فایل افزونه ، از طریق بارگذاری در صفحه اقدام به نصب (5) کنیدپس از نصب ، نیاز به فعال سازی افزونه (6) می باشددریافت توکن

وارد سایت پی پینگ شده و به حساب کاربری خود وارد شوید سپس اینجا کلیک کنید و افزونه Paid Memberships Pro را نصب کنید و جهت تایید با پشتیبانی آنلاین سایت تماس بگیرید. برای استفاده از افزونه حتما باید توکن شما تایید شده باشدپس از فعال سازی، از منو عضویت ها گزینه تنظیمات پرداخت را کلیک کرده ( 7 ) و به این بخش وارد شوید.در صفحه جدید، گزینه درگاه پرداخت (8 ) را روی و سپس روی گزینه پی‌پینگ (9) کلیک کنید..در کادر باز شده حالت محیط درگاه (10) را روی زنده قرار دهید. در کادر (11) توکن دریافتی از سایت پی‌پینگ را وارد نمایید. در کادر (12) نام دلخواه جهت نمایش عنوان درگاه به کاربر را وارد نماییدو در نهایت واحد پولی (13) را روی ريال یا تومان قرار دهید. پس از انجام تغییرات مد نظر، دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.برای دریافت نماد اعتماد پی پینگ به قست سرویس های پی پینگ مراجعه کنید.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با پشتیبانی آنلاین سایت پی پینگ تماس بگیرید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!