پوز شناسه‌دار فروشگاهی


در پی‌پینگ به ازای هر پرداخت که از هر روشی (فاکتور، وب سرویس، درخواست پول و ...) ساخته می‌شود به آن پرداخت یک شناسه عددی داده می‌شود. با وارد کردن این شناسه عددی در پوز‌های شناسه‌دار می‌توانید دستگاه پوز را در محل برای پرداخت حمل کنید و پس از پرداخت نیز
گزارش دقیق پرداخت را با جزئیات داشته باشید. مراحل ساخت شناسه به روش زیر است که نیازی به استفاده از اپلیکیشن پی پینگ هم نیست.

ساخت شناسه از طریق API
برای ساخت پرداخت شناسه‌دار از طریق وب سرویس‌های ما می‌توانید از آموزش آن در اینجا استفاده کنید.

فاکتور
بعد از ساخت فاکتور از طریق داشبرد پی‌پینگ و دریافت شناسه فاکتور می توانید از طریق منو پوز، پرداخت با شناسه را انتخاب کنید.


مدارک مورد نیاز برای اشخاص جهت درخواست POS شناسه‌دار فروشگاهی
تصویر پشت و روی کارت ملی
تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه
تصویر یکی از قبوض خدماتی محل کسب (ترجیحآ قبض تلفن به دلیل درج کدپستی و آدرس محل کسب در قبض)
تصویر یکی از مجوزهای کسب و کار شخص(مجوز نظام‌مهندسی و یا...) و یا ارسال استشهادنامه درصورتیکه درخواست POS فروشگاهی برای شخص دارید.
دانلود فرم استشهادنامه

دانلود فایل اکسل زیر همچنین درج اطلاعات در آن
دانلود فایل اکسل

در صورتیکه از حساب مشترک بانکی استفاده می کنید، لازم است تصویر پشت رو کارت ملی و صفحات اول و دوم شناسنامه طرفین حساب ارسال شود.
چنانچه یک شرکت رسمی و یا کسب وکاری صاحب مجوز هستید ارائه اطلاعات زیر هم برای دریافت POS فروشگاهی الزامیست :
تصویر اساسنامه
تصویر آخرین تغییرات روزنامه رسمی
تصویر آگهی تاسیس
تصویر کارت ملی پشت و روی کل صاحبان امضاء

درصورتیکه درخواست IP-POS شما به صورت حقوقی است، ارائه شماره شبا حقوقی الزامیست.
توجه 1 : هزینه ی استفاده از این دستگاه ها رایگان است که البته شرط استفاده از این دستگاه ها به صورت رایگان داشتن میانگین 300 تراکنش موفق در ماه است.
توجه 2 : فایل اکسل اطلاعات هویتی و تصویر تمام اطلاعات خواسته شده را از طریق ایمیل support@payping.ir با موضوع درخواست POS شناسه دار فروشگاهی برای ما ایمیل کنیدبرای فعالسازی پرداخت با POS فروشگاهی از طریق اپلیکیشن با ما در ارتباط باشید همچنین برای اطلاع از خدمات این سرویس با شماره 91001520-021 داخلی پشتیبانی تماس بگیرید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!