افزونه PRO-VIP

فروش فایل به سادگی یک کلیک

این افزونه این امکان را به شما می‌دهد که فایل‌هایتان رو به صورت تکی و به صورت اکانت‌های زمانی از طریق درگاه پرداخت پی‌پینگ در وردپرس به فروش برسانید .
برای سفارش سازی افزونه و هرگونه تغییر می توانید برای ارتباط با سرویس های پی پینگ از مستندات استفاده نمایید

راهنمای نصب

پیش نیاز: بروزرسانی «WordPress»،«PRO-VIP» به جدیدترین نگارش

ابتدا از نصب نبودن افزونه «افزونه پرداخت پی‌پینگ برای PRO-VIP» اطمینان حاصل کنید، برای این کار از پنل مدیریتی وردپرس ، قسمت «افزونه ها» طبق تصویر زیر اگر گزینه ای با عنوان «افزونه پرداخت پی‌پینگ برای PRO-VIP» وجود داشت ابتدا غیر فعال سپس پاک کنیددر گام بعدی از منو مدیریتی ، افزونه ها ، زیر گزینه افزودن (3) و در پنل سمت چپ دکمه بارگذاری افزونه (4) را بزنیدسپس اخرین نسخه از افزونه پی پینگ ویژه PRO-VIP را از این جا دریافت کنیدپس از دریافت فایل افزونه ، از طریق بارگذاری در صفحه اقدام به نصب (5) کنیدپس از نصب ، نیاز به فعال سازی افزونه (6) می باشددریافت توکن

وارد سایت پی پینگ شده و به حساب کاربری خود وارد شوید سپس اینجا کلیک کنید و افزونه PRO-VIP را نصب کنید و جهت تایید با پشتیبانی آنلاین سایت تماس بگیرید. برای استفاده از افزونه حتما باید توکن شما تایید شده باشدپس از فعال سازی، از منو پرو-وی آی پی گزینه تنظیمات را کلیک کرده ( 7 ) و به این بخش وارد شوید.در صفحه پیکربندی پرو-وی آی پی گزینه درگاه پرداخت (8 ) را کلیک کنید.در صفحه جدید، چک باکس فعال بودن پی‌پینک (9) را در حالت فعال ( چک شده ) قرار دهید و سپس روی دکمه تنظیمات (10) کلیک کنید..صفحه پیکربندی دروازه پی‌پینگ برای شما باز می شود. در کادر (11) توکن دریافتی از سایت پی‌پینگ را وارد نمایید. پس از انجام تغییرات مد نظر، دکمه ذخیره تغییرات (12) کلیک کنید.برای دریافت نماد اعتماد پی پینگ به قست سرویس های پی پینگ مراجعه کنید.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی با پشتیبانی آنلاین سایت پی پینگ تماس بگیرید
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!