آیتم مالی


با آیتم مالی پی پینگ، فروش را برایتان آسان کردیم.

پس از ورود به حساب کاربریتان وارد قسمت آیتم ها شوید و به راحتی برای هر یک از محصولات یا خدمات خود یک آیتم مالی ایجاد کنید برای هر آیتم یک لینک ثابت ایجاد میشود که با اشتراک گذاری این لینک با کاربران خود امکان پرداخت آنلاین را برایشان فراهم می کنید.


در هر آیتم امکان تعیین مشخصاتی
مثل : نام محصول یا خدمت ،
توضیحاتی دربارۀ آن ،
تعیین مبلغ قابل پرداخت
و تعداد،در صورت محدود‌ بودن آیتم وجود دارد.

توجه : در صورت استفاده از سرویس فاکتور آنلاین امکان افزایش 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد
همچنین میتوان برای آیتم عکس یا لوگو مشخصی را بارگزاری کرد.دریافت لینک مستقیم پرداخت

با کلیک بر این قسمت لینک پرداخت آیتم فعال می شود و شما می توانید با توجه به نیازتان هر اطلاعاتی که از پرداخت کننده خود لازم دارید مانند نام، آدرس، ایمیل و تلفن را فعال و دریافت آن را اجباری کنید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر از پرداخت کننده نیز می توانید از سوال سفارشی استفاده کنید.

در قسمت صفحۀ بازگشت هر لینکی قرار بدهید، پس از پرداخت موفق، پرداخت‌کننده به صورت خودکار به آن لینک هدایت می شود. مثل لینک دانلود فایل یا لینک شبکه های اجتماعیو اگر میخواهید بعد از پرداخت موفق ایمیل یا پیامکی با متن دلخواه خود برای پرداخت کننده هایتان ارسال شود، این بخش را نیز فعال کنید.

جزئیات آیتم
برای اطلاع از جزئیات هر آیتم و دسترسی به لینک ثابت ایجاد شده کافیست، روی هر آیتم کلیک کنید. مشخصات آیتم مالی و جزئیات مربوط به لینک ثابت را می توانید مشاهده کنید.در بخش عملیات هر آیتم امکان آرشیو، غیرفعال کردن و همچنین مشاهده گزارشات هر آیتم وجود دارد.

توجه : برای دریافت گزارشات هر آیتم به فرمت pdf می توانید به قسمت عملیات، دریافت خروجی گزارش ها مراجعه کنید.نمونه آیتم ایجاد شده

این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!