تسویه حساب در پنل برنزی


تسویه حساب‌های ما تابع دستورات بانک مرکزی می‌باشد. از زمان ثبت درخواست تسویه بین 16 الی 40 ساعت بعد ، در ساعت 17 با شما تسویه خواهد شد. در روزهای جمعه و تعطیل رسمی، طبق دستور بانک مرکزی تسویه حساب صورت نمی‌پذیرد.

در نظر داشته باشید درخواست‌های تسویه که تا قبل از ساعت 20:00 ثبت می‌شوند ، تا ساعت 17:00 روز بعد انجام خواهد شد. چنانچه پس از ساعت 20:00 ، درخواست ثبت شود ، تسویه حساب 2 روز بعد از درخواست انجام می‌شود. در روزهای تعطیل تسویه حساب صورت نمی‌پذیرد و تسویه به اولین روز پس از تعطیلات موکول خواهد شد.

راهنمای ثبت درخواست تسویه

ابتدا وارد داشبورد شخصی خود شوید ، یا می‌توانید برای وارد شدن به آن اینجا کلیک فرمایید.

پس از ورود به داشبورد خود ، سمت چپ بالای صفحه موجودی پی‌پینگ شما نمایش داده می‌شود.
با کلیک بر روی گزینه "درخواست تسویه حساب" ، مبلغ موردنظر خود را به تومان وارد کرده و سپس گزینه "ثبت درخواست" را انتخاب نمایید.


پس از آن پیغامی مبنی بر عملیات موفق نمایش داده می‌شود و از موجودی پی‌پینگ شما به میزانی که درخواست تسویه ثبت کرده‌اید کسر می‌گردد و شما موجودی به‌روز شده خود را مشاهده می‌نمایید. سپس جهت مشاهده وضعیت تسویه خود ، به صفحه گزارش‌ها -> تسویه‌ها هدایت می‌شوید.

در نظر داشته باشید هنگامی‌که وضعیت به "تسویه شده" تغییر می‌یابد، مبلغ مربوطه جهت تسویه به بانک ارسال شده و در اولین سیکل پایا به حساب بانکی شما خواهد نشست.

چنانچه درخواست ارتقا پنل و استفاده از دیگر خدمات ما نظیر : تسویه‌حساب خودکار روزانه ، درگاه پرداخت با نام و نشان خودتان ، بهرمندی از کارمزد توافقی و ... را دارید اینجا کلیک کنید.

‌نحوه مشاهده وضعیت درخواست‌های ثبت شده تسویه‌

جهت مشاهده وضعیت تسویه حساب خود، وارد منوی "گزارش‌ها" شده و از منوی "تسویه‌ها" می‌توانید وضعیت تسویه حساب خود را مشاهده نمایید.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی ، با پشتیبانی آنلاین سایت پی‌پینگ در ارتباط باشید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!