تسویه حساب در پنل برنزی


تسویه حساب‌های ما تابع دستورات بانک مرکزی می‌باشد. در نظر داشته باشید درخواست‌های تسویه که تا قبل از ساعت 21:00 ثبت می‌شوند ، تا ساعت 14:00 روز بعد انجام خواهد شد. چنانچه پس از ساعت 21:00 ، درخواست ثبت شود، تسویه حساب 2 روز بعد از درخواست انجام می‌شود. در روزهای تعطیل تسویه حساب صورت نمی‌پذیرد و تسویه به اولین روز پس از تعطیلات موکول خواهد شد.

راهنمای ثبت درخواست تسویه

ابتدا وارد داشبورد شخصی خود شوید ، یا می‌توانید برای وارد شدن به آن اینجا کلیک فرمایید.

پس از ورود به داشبورد خود، وارد منوی "حساب کاربری" شده و در قسمت "تسویه حساب"، مبلغ مورد نظر خود را به تومان وارد کرده و سپس بر روی گزینه "ارسال درخواست" کلیک نمایید..پس از آن پیغامی مبنی بر عملیات موفق نمایش داده می‌شود و از موجودی پی‌پینگ شما به میزانی که درخواست تسویه ثبت کرده‌اید کسر می‌گردد و شما موجودی به‌روز شده خود را مشاهده می‌نمایید. سپس جهت مشاهده وضعیت تسویه خود، به صفحه گزارش‌ها -> تسویه‌ها هدایت می‌شوید.در نظر داشته باشید هنگامی‌که وضعیت به "تسویه شده" تغییر می‌یابد، مبلغ مربوطه جهت تسویه به بانک ارسال شده و در اولین سیکل پایا به حساب بانکی شما خواهد نشست.

چنانچه درخواست ارتقا پنل و استفاده از دیگر خدمات ما نظیر : تسویه‌حساب خودکار روزانه ، درگاه پرداخت با نام و نشان خودتان ، بهرمندی از کارمزد توافقی و ... را دارید اینجا کلیک کنید.

‌نحوه مشاهده وضعیت درخواست‌های ثبت شده تسویه‌

جهت مشاهده وضعیت تسویه حساب خود، وارد منوی "گزارش‌" شده و از منوی "تسویه‌" می‌توانید وضعیت تسویه حساب خود را مشاهده نمایید.
در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی ، با پشتیبانی آنلاین سایت پی‌پینگ در ارتباط باشید.
این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!