گزارش ها


کنترل همه چیز در دستان شماست

در این بخش امکان مشاهدۀ جزئیات تمامی گزارش‌های پرداختی و تسویه های شما، فراهم شده است. همچنین فیلترهایی در نظر گرفته شده تا بتوانید گزارش‌هایتان را راحت‌تر دسته‌بندی و بررسی کنید.

گزارش های تجمیعی

در این بخش شما امکان مشاهده گزارش های پرداخت خود با استفاده از فیلترهای مختلف دارید.همچنین اطلاعات تراکنش ها مانند تعداد کل تراکنش ها و مبلغ های دریافتی از این بخش قابل مشاهده است.


فیلتر براساس تاریخ
در این بخش امکان فیلترکردن پرداخت ها براساس سال، ماه، هفته و روزهای مختلف هست . همچنین می توانید براساس بازه های زمانی متفاوت که از روی خود تقویم امکان انتخاب بازه ها وجود دارد انتخاب کنید.از طریق نشانگر موس نیاز امکان مشاهده ی تراکنش های یک تاریخ خاص هستفیلتر براساس نوع سرویس ها
براساس این فیلتر پرداخت هایی که از سرویس ها مختلف مثل آیتم مالی، فاکتور، صفحه ی شخصی، وبسایت و سرویس پوز انجام می شود، قابل مشاهده است.
با انتخاب هر کدام از این سرویس ها، اطلاعات پرداخت مثل تعداد، مبلغ کل تراکنش همراه با میانگین آنها قابل مشاهده است.
توجه : امکان مشاهده اطلاعات پرداخت چندین سرویس باهم نیز وجود دارد.


فیلتر براساس نوع پرداخت
این فیلتر برای کاربرانی کاربرد دارد که از خدمات آنلاین و آفلاین (سرویس پوز) پی پینگ به صورت هم زمان استفاده می کنند. با استفاده از این فیلتر امکان مشاهده اطلاعات پرداخت مانند تعداد، مبلغ و میانگین هرکدام قابل مشاهده است. همچنین امکان مقایسه ی هم زمان این پرداخت ها وجود دارد.توجه : این فیلترها براساس نحوی استفاده ی شما از سرویس فعال هستند. به عنوان مثال اگر شما فقط از سرویس آنلاین پی پینگ استفاده می کنید فقط فیلتر آنلاین فعال است و یا اگر از بخش سرویس ها فقط از آیتم مالی و فاکتور استفاده می کنید، همین فیلترها فعال هستند.

گزارش های تسویه

در این بخش امکان مشاهده جزئیات درخواست های تسویه را دارید. در قسمت وضعیت شما می توانید، وضعیت درخواست (تسویه شده یا درانتظار تسویه) خود را مشاهده کنید. روال تسویه های پی پینگ درحالت عادی از زمان درخواست تسویه بین 16 الی 40 ساعت است و روزهای تعطیل رسمی نیز تسویه انجام نمی گیرد.گزارش های تراکنش
در این بخش امکان مشاهده جزئیات پرداخت از همه ی سرویس های پی پینگ هست.با کلیک روی هر پرداخت می توانید جزئیات پرداخت مانند شناسه پرداخت، تاریخ و اطلاعات پرداخت کننده را مشاهده کنید.


همچنین در صورتیکه مایل به دریافت فاکتور از یک پرداخت خاص بودید کافیست از دکمه ی چاپ فاکتور را دریافت کنید

انواع فیلترها

فیلتر تاریخ
در این بخش امکان فیلترکردن پرداخت ها براساس سال، ماه، هفته و روزهای مختلف هست . همچنین می توانید براساس بازه های زمانی متفاوت که از روی خود تقویم امکان انتخاب بازه ها وجود دارد انتخاب کنید.فیلتر ابزارها
امکان فیلترکردن پرداخت ها از سرویس های مختلف مانند آیتم مالی، وبسایت و ... هست.توجه : امکان استفاده از فیلترها به صورت همزمان هم وجود دارد
دریافت خروجی
برای دریافت خروجی به فرمت اکسل و pdf میتوانید از این بخش استفاده کنید و همچنین امکان دریافت خروجی براساس فیلترها نیز میسر است.

این مقاله مفید بود؟
لغو
خیلی ممنون!